Асабісты прыём

ГРАФІК АСАБІСТАГА ПРЫЁМУ

ГРАМАДЗЯН, ІХ ПРАДСТАЎНІКОЎ, ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ У МІНСКІМ АБЛВЫКАНКАМЕ

(г. Мiнск, вул. Энгельса, 4) 

Прозвішча, імя

Пасада

Лік месяца

Курыруе пытанні

ТУРЧЫН Аляксандр Генрыхавіч

старшыня  аблвыканкама

 

1 серада месяца

ажыццяўляе кіраўніцтва дзейнасцю Мінскага аблвыканкама. Курыруе пытанні ўнутраных спраў, дзяржаўнай бяспекі, кадравай палітыкі, бюджэту, фінансаў, падаткаў, асноўныя напрамкі развіцця галін народнагаспадарчага комплексу, эканомікі вобласці і каардынуе іх дзейнасць

ЯКУБІЦКАЯ Наталля Віктараўна

старшыня Мінскага абласнога Савета дэпутатаў

2 чацвер месяца

мясцовага самакіраванне

 

ЛЯЎКОВІЧ

Сяргей Віктаравіч

першы намеснік старшыні аблвыканкама

3 серада месяца

развіцця аграпрамысловага комплексу, харчовых рэсурсаў, вытворчасці і перапрацоўкі сельскагаспадарчай прадукцыі, лясной гаспадаркі, зямельных адносін, аховы навакольнага асяроддзя

КРУЧАНАЎ

Аляксандр Уладзіміравіч

намеснік старшыні аблвыканкама

4-я среда месяца

будаўнічага і дарожнага комплексу, сувязі і інфарматызацыі, транспарту і камунікацый, жыллёвай і камунальнай гаспадаркі, надзвычайных сітуацый

 

РАГАШЧУК

Мікалай Міхайлавіч

намеснік старшыні аблвыканкама

2 серада месяца

развіцця прамысловасці, паліўнага, энергетычнага комплексу, энергаэфектыўнасці, лагістычных цэнтраў, навукова-інавацыйнай дзейнасці, рэкламы, прыдарожнага сэрвісу (у частцы АЗС) і ажыццяўлення мерапрыемстваў па мадэрнізацыі эканомікі

МАРКЕВІЧ

Іван Станіслававіч

намеснік старшыні аблвыканкама

2серада месяца

сацыяльна-культурнай сферы, адукацыі, аховы здароўя, спорту, ідэалагічнай работы, друку, аздараўлення і санаторна-курортнага лячэння насельніцтва, гуманітарнай дзейнасці

 

ГУРЫНОВІЧ

Уладзімір

Аляксандравіч

кіраўнік справамі аблвыканкама

5 серада месяца

дзейнасці выканаўчых камітэтаў, разгляду зваротаў, выканання адміністрацыйных працэдур

 

 

Папярэдні запіс на асабісты прыём праводзіцца па тэлефонах:

500-41-31-да старшыні аблвыканкама, 

500-40-94 - да намеснікаў старшыні і кіраўніка спраў аблвыканкама, 

500-42-07 - да старшыні абласнога Савета дэпутатаў.

 

Прыём грамадзян кіраўніцтвам аблвыканкама праводзіцца ў аддзеле па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб аблвыканкама (вул. Энгельса, 4, каб. 124).


ГРАФІК АСАБІСТАГА ПРЫЁМУ

ГРАМАДЗЯН, ІХ ПРАДСТАЎНІКОЎ, ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ У СТАРАДАРОЖСКІМ РАЁННЫМ ВЫКАНАЎЧЫМ КАМІТЭЦЕ

(г. Старыя Дарогі,вул. Пралетарская, 38)  

Прозвішча, імя

Пасада

Лік месяца

КАРПОВІЧ

Мікалай

Мікалаевіч

старшыня райвыканкама

 

другая, чацвёртая серада месяца

3-й паверх, кабінет № 54

 

ДАВЫДАЎ

Дзмітрый

Міхайлавіч

старшыня раённага

Савета дэпутатаў

 

першы, трэці панядзелак месяца

4-й паверх, кабінет № 82

ЛЯЎКАВЕЦ

Сяргей

Аляксандравіч

першы намеснік старшыні райвыканкама, начальнік упраўлення па сельскай гаспадарцы і харчаванні райвыканкама

другая серада месяца

1-й паверх, кабінет № 11

 

САСІНОВІЧ

Дзмітрый

Мікалаевіч

намеснік старшыні райвыканкама

першая серада месяца

2-й паверх, кабінет № 29

 

ПРАХОЦКАЯ

Людміла

Валерыеўна

намеснік старшыні райвыканкама

трэцяя серада месяца

4-й паверх, кабінет № 84

 

ДЗЕВЯЦЕНЬ

Уладзімір

Зігмундавіч

намеснік старшыні райвыканкама

чацвёртая серада месяца

4-й паверх, кабінет № 83

ПАРХІМОВІЧ

Вольга

Мікалаеўна

кіраўнік справамі райвыканкама

пятая серада месяца

3-й паверх, кабінет № 56

 

Заўвага: 

Прыём грамадзян праводзіцца па папярэднім запісе з 8.00 да 13.00 і з 14.00 да 17.00 у працоўныя дні штодня. 

Папярэдні запіс на асабісты прыём па тэлефонах: 56-8-31, 56-8-33


ГРАФІК ПРЫЁМУ

грамадзян кіраўніцтвам структурных падраздзяленняў

Старадарожскага раённага выканаўчага камітэта

(г. Старыя Дарогі, вул. Пралетарская, 38) 

Пасада

Прозвішча, імя

Дні прыёму

Начальнік аддзела эканомікі

ЦВІРКА

Наталля Мікалаеўна

серада

з 08.00 да 13.00

4-й паверх, каб. № 86

Начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай работы

СУБАТОВІЧ

Наталля Аляксандраўна

панядзелак

з 08.00 да 13.00

3-й паверх, каб. № 77

Начальнік аддзела архітэктуры, будаўніцтва і жыллёва-камунальнай гаспадаркі

КАРАНКЕВІЧ

Ігар Аляксандравіч

панядзелак

з 08.00 да 13.00

2-й паверх, каб. № 21

Начальнік аддзела землеўпарадкавання

ПРАТАШЧЫК

Вікторыя Віктараўна

аўторак

з 08.00 да 13.00

3-й паверх, каб. № 57

Загадчык юрыдычным сектарам

ТУРЭЦ
Анжаліка 
Віктараўна

2-і і 4-ы аўторак месяца

з 08.00 да 13.00

4-й паверх, каб. № 95

Начальнік фінансавага аддзела

АРЦЁМЧЫК

Людміла Адамаўна

аўторак

з 08.00 да 13.00

2-й паверх, каб. № 23

Начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі

КАРОЛЬКА

Святлана Анатольеўна

чацвер

з 08.00 00 да 13.00

вул. Пралетарская, 31, 2-й паверх

Начальнік упраўлення па адукацыі, спорце і турызме

ЖУКАВЕЦ

Валянціна  Рыгораўна

чацвер

з 08.00 да 13.00

вул.Пралетарская, 38

 3-й паверх, каб. № 65

Начальнік упраўлення па працы, занятасці і сацыяльнай абароне

НЕКРАШЭВІЧ Ірына Мікалаеўна

серада

з 08 00 да 13 00

вул. Савецкая, 24, каб.4

Першы намеснік начальніка ўпраўлення па сельскай гаспадарцы і харчаванні

КАРЭНІК Аляксандр

Уладзіміравіч

1-ая, 3-яя серада месяца

з 08 00 да 13 00

1-ы паверх, каб. № 9

Начальнік аддзела запісу актаў грамадзянскага стану

РУДКО

Тацяна  Сяргееўна

аўторак, серада, пятніца, субота

з 08 00 да 13 00;

з 14 00 да 17 00